Praktisks rehabilitācijas seminārs “Dziedini savu sirdi” 

1.-3.jūnijs. 14:00  piektdiena līdz 14:00 (apmēram) svētdienā.

 Trīs dienu semināra mērķis ir dalībniekiem sniegt zināšanas, iedvesmu un enerģiju dzīvesveida maiņai - dzīvot veselīgāk, elpot dziļāk un kustēties vairāk.

 Šis seminārs plānots kā pagrieziena punkts dalībnieka dzīvē, jo  pirms vai pēc  semināra plānots veikt asinsanalīzes, kuras paredzēts atkārtot arī pēc laika.

 Pēc šī semināra paredzēts otrs vienas dienas nostiprināšanas seminārs Rīgā (ietilpst šajā cenā), kura laikā izvērtēsim un apskatīsim kā dalībniekiem ir gājis, kā veicies ar dzīvesveida maiņu, uztura dienasgrāmatas pildīšanu un jauno aktivitāšu  ieviešanu ikdienas dzīvē, kā arī sniegsim viens otram psiholoģisku atbalstu.

Pēc pēdējiem pētījumiem sirds slimnieku skaits ir pieaudzis divas reizes. Psihologi sirds asinsvadu slimības saista ar pārlieku lielu stresu ikdienā, dusmām un  aizvainojumiem, kuri ilgstoši ir bijuši slimnieka sabiedrotie. Lai pacients spētu šo slimību izārstēt  vai mazināt, ir krasi jāmaina savs dzīvesveids, sākot ar pareizu uzturu, sakārtotu, skaidru galvu un beidzot ar tik svarīgajām sporta aktivitātēm.

 Šis seminārs piedāvā kompleksu rehabilitāciju 3 dienu garumā, kurā pacienti varēs labāk pieņemt jaunās pārmaiņas, kuras pielietot savā ikdienā.

 Piedalīties aicināts ikviens, kuram ir problēmas ar sirds asinsvadu saslimšanām vai kurš vēlās uzlabot savu kardiovaskulāro veselību. Aicinām cilvēkus, kuri ir saņēmuši ārsta norādījumus par dzīvesveida maiņu, lai nenonāktu uz operācijas galda. Aicinām piedalīties cilvēkus, kuri grib uzlabot savu dzīves kvalitāti.

 

Semināra eksperti:

Liene Sondore - uztura speciāliste un sertificēta nūjošanas trenere

Vita Vestmane - ārsts kardiologs, internists, sertificēts antroposofās medicīnas speciālists

Ginta Lūse - ārsta palīgs, sabiedrības veselības speciālists, ritmiskās masāžas speciālists

 Semināra *cena: 175 euro

*Cenā iekļauti visi materiāli, nūju īre, gulēšana un 1 dienas nostiprināšanas seminārs Rīgā

+10 eur visas ēdienreizes un uzkodas

Pieteikšanās kārtība: aizpildiet pietiekšanās anketu


 .